Кошик
324 відгуків
Продукция компании "СЧАСТЬЕ ЖИЗНИ" отправляется с 18.07.2021НАЛИЧИЕ УТОЧНЯЙТЕ
+380507767808
+380507767808
УкраїнаКиїв
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
PARLEN multimarket
  • PARLEN
  • Статті
  • Железодефецитная анемія у вагітних — препарат ГЕОФИТОЛОН

Железодефецитная анемія у вагітних — препарат ГЕОФИТОЛОН

Железодефецитная анемія у вагітних — препарат ГЕОФИТОЛОН

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ «ГЕОФИТОЛОН» У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВАГІТНИХ ЖІНОК ІЗ ЗАЛІЗОДЕФІЦИТНОЮ АНЕМІЄЮ
Однією з серйозних проблем сучасного акушерства є ЖДАНОВ у вагітних. При вагітності у зв'язку із зростанням потреби в залозі, його дефіцит до 32-му тижнях спостерігається у 90% жінок.
Основний компонент лікування ЖДАНОВ — препарати заліза, причому найбільш простим і безпечним є їх пероральне використання. Але все ж існують пацієнти, які погано переносять і препарати заліза. Лікування ЖДАНОВ — процес тривалий. Тривалість життя еритроцитів у кров'яному руслі становить 100 — 120 днів.
Ми рекомендуємо застосування препарату «Геофитолон» в лікуванні ЖДАНОВ. Масляний розчин Геофитолона можна застосовувати у пацієнток з ЖДАНОВ при відсутності ефекту від лікування тільки препаратами заліза. У тих випадках, коли лікування препаратами заліза супроводжується відчуттям дискомфорту з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, запор), препарати заліза можна замінити геофитолоном, застосовувати внутрішньо по 0,5 чайної ложці 2 рази в день протягом 1 міс. Або по 2 капсули 2 рази в день.
Лабораторні дослідження системи коагуляційного та тромбоцитарного гемостазу не виявили їх істотних змін під впливом Геофитолона. Показники насичення організму залізом говорили про ефективність препарату «Геофитолон».
При призначенні тільки препаратів заліза підвищення рівня гемоглобіну в крові відбувається не раніше, ніж через 35 днів від початку лікування. При поєднанні препаратів заліза з Геофитолоном підвищення рівня гемоглобіну наступає на 18 — 22-й день від початку комбінованої терапії. Крім того, використання Геофитолона покращує переносимість препаратів заліза, дозволяє проводити прийом останніх більш тривалий час.
В цілому, при сумісному застосуванні препаратів заліза з БАД Геофитолон підвищується рівень гемоглобіну в крові, причому істотно раніше, ніж при використанні тільки препаратів заліза. При застосуванні Геофитолона у жінок відзначається нормалізація стільця і припинення випадання волосся, що вказує на зменшення тяжкості анемического синдрому. У пацієнток, які не переносили залізовмісні препарати, може підвищуватися вміст гемоглобіну при застосуванні одного Геофитолона, поліпшується загальне самопочуття і зникають ознаки гіпоксичного стану, таких як сухість шкіри, швидка стомлюваність, м'язова слабкість.
Властивості Геофитолона обумовлені що містяться в ньому мідними похідними хлорофілу. Хлорофіл і його похідні є активними переносниками мікроелементів з біологічних мембран клітини, є відомості про можливість за допомогою похідних хлорофілу прискорювати абсорбцію заліза в кишечнику.
Таким чином, препарат Геофитолон є ефективним і безпечним компонентом лікування вагітних з ЖДАНОВ. Він усуває пов'язані з ЖДАНОВ відхилення, дозволяє прискорити настання ефекту від препаратів заліза, поліпшити їх переносимість.

Інші статті
Контакти
+380507767808
УкраїнаКиїв
Менеджер